iPhone 15 İçin Yeni Görüntüler: Devasa Ekran, Dokunmatik Tuşlar ve Daha Fazlası!

Amerikan teknoloji devi Apple, uzun yıllardır liderlik ettiği akıllı telefon piyasası için yeni ürünlerini hazırlıyor. Şirketin 2023 Eylül ayında piyasaya süreceği iPhone 15 serisinin birçok yeni özellik ile beraber gelmesi bekleniyor. Bu bağlamda şimdiden çok konuşulan telefonlar hakkında ortaya atılan iddiaların sayısı da her geçen gün artıyor. Son olarak gündeme düşen görüntüler, telefonların hangi özelliklere ve tasarım detaylarına sahip olacağını ortaya koyuyor.

Geçtiğimiz aylardan itibaren iddiaların ve söylentilerin bitmek bilmediği iPhone 15 serisi için oluşturulan yeni CAD görselleri gün yüzüne çıktı.

Önceki görsellere göre çok daha kaliteli ve net olan yeni çizimler, meraklı teknoloji severlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Bugüne kadar yeni telefonlar ile beraber gelmesi beklenen özellikler çerçevesinde oluşturulan CAD görselleri, başta kapasitif tuşlar ve önceki modellere göre daha büyük kamera adası iddiaları olmak üzere birçok söylentiyi doğruluyor.

USB-C tipi şarj girişi detayını da bünyesinde barındıran yeni çizimler, eski modelde bulunan dinamik ada, kalın çerçeve ve geniş ekran gövde oranı gibi özelliklerin iPhone 15 serisinde de bulunacağını öne sürüyor.

Görsellerin paylaşımını yapan kaynak, ayrıca yeni modellerin titanyum kasa ile korunacağını iddia ediyor. Bununla beraber cihazların koyu kırmızı, beyaz, altın ve uzay grisi olmak üzere tam 4 renk seçeneğine sahip olacağını da belirtiyor.

Peki siz bu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni iPhone 15 serisi, görseldeki örneklere ne kadar benzeyecek? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir