PlayStation Plus, 2024’e özel ücretsiz oyunlarla başlıyor

2024 yılının başlamasıyla birlikte, PlayStation Plus üyeleri için heyecan verici bir dönem başlıyor. Bu dönemin en dikkat çeken oyunlarından biri ‘A Plague Tale: Requiem’. Asobo Studio tarafından geliştirilen bu oyun, sadece bir önceki oyunun devamı olmakla kalmıyor, aynı zamanda hastalıkla boğuşan bir dünyada, kardeşler arasındaki bağı anlatan epik bir yolculuğu ifade ediyor.

Bu oyun, daha fazla oyunun takip edeceği listenin başında yer alıyor. ‘A Plague Tale: Requiem’ ile birlikte 2022 yılından iki önemli oyun daha var: ‘Evil West’ ve ‘Nobody Saves the World’. ‘Evil West’, Vahşi Batı’nın cazibesini gotik korku unsurlarıyla birleştirerek üçüncü şahıs nişancı formatında sunuyor. Bu benzersiz birleşim, nostaljik oyun deneyimlerini anımsatıyor ve tanıdık temalara taze bir bakış açısı getiriyor. Diğer yandan, ‘Nobody Saves the World’ isimli bir karakterin dünya tehdit eden bir mantar enfeksiyonunu durdurmak için çıktığı macerayı konu alıyor.

PlayStation Plus, 2024’e özel ücretsiz oyunlarla başlıyor

Bu üç oyun, hikaye anlatımı ve oyun stili bakımından birbirinden farklılıklar gösteriyor ve 2 Ocak‘tan itibaren indirilmeye hazır olacaklar. ‘A Plague Tale: Requiem’in yoğun anlatısından ‘Nobody Saves the World’ün yenilikçi oynanışına kadar, bu oyunlar farklı oyun deneyimleri sunuyor. İster aksiyon, ister macera ya da aralarında bir şeyler arıyor olun, bu ayın seçkisi her oyuncu için bir şeyler vaat ediyor.

Yeni oyunlar geldikçe, eskiler elveda diyor. Aboneler, mevcut seçkileri, ‘Lego 2K Drive’, ‘Powerwash Simulator’ ve ‘Sable’ dahil olmak üzere 1 Ocak’a kadar indirebilirler. Yakında yerlerini başka oyunlara bırakacak olsalar da, bu oyunlar abonelere saatlerce eğlence ve benzersiz deneyimler sunmuşlardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir